KONST / Ramar / Ram 7014165

nr 701 4165

Ram

förgylld. 1800-tal, med olja signerad V K-son, 1882 30x40

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 6 juni 2011
kl 17:52:29

Tilgman Keramik